Domů > Praxe v PERLE > Vypsané pozice

Vypsané pozice

19.09.2015 12:49

- - -

Pro studenty vysokých škol jsme otevřeli tyto praktikantské pozice. Věříme, že tě zaujmou stejně jako studenty, kteří již v PERLE rozvíjí své praktické zkušenosti. Studentům PEF a FRRMS Mendelovy Univerzity v Brně může být praxe uznána jako povinná odborná praxe.

V případě zájmu napiš na email perle.praxe[at]gmail.com. Krátce popiš o jakou pozici máš zájem a proč, přilož také svůj životopis.

Praxe probíhá vždy pouze v rámci semestru a je třeba se přihlásit hned na začátku daného semestru, aby bylo možné sestavit projektové týmy. Pokud tě praxe v neziskovce zaujala, tak neváhej a kontaktuj nás ;) V současné době již není možné se přihlásit do ZS 2015.Pozice v řízení organizace

External Communication Specialist: Hlavním úkolem je propagovat PERLE prostřednictvím vhodných komunikačních kanálů a komunikovat s cílovými skupinami.

Networking Specialist: Náplní pozice je navazovat kontakty, připravovat přednášky profesionálů, které poskytují členům PERLE možnost dalšího vzdělávání, a propagovat tyto přednášky.

Fundrasing Specialist:Náplní pozice je udržovat a prohlubovat vztahy se sponzory, hledat nové sponzory, organizovat fundraisingové akce.


Pozice v řízení a realizaci projektu VNOB

Project Manager: Náplní práce je koordinovat projektový tým, tvořit harmonogram činností a kontrolovat jeho dodržování, sestavit rozpočet a jeho dodržení, svolávat meetingy.

Marketing Specialist: Náplní pozice je vytvoření marketingové komunikace projektu VNOB, grafické zpracování materiálů a zajištění PR projektu.

Finance Specialist: Náplní pozice je sestavit rozpočet, kalkulovat příjmy a výdaje a vyúčtovat celý projekt.

Administrative Assistant:Podílí se na přípravě a realizaci projektu.


Komentáře k článku

Odeslat vzkaz
4+1 =
Rychlý kontakt

PERLE, z.s.
Skupova 1
77900 Olomouc

Marie Šnevajsová (Zbořilová) - předsedkyně
+420 734188288

Facebook
Staňte se fanoušky PERLE na Facebooku a získávejte pravidelné informace o našich aktivitách a projektech.
Anketa

Copyright © 2011 | Mapa webu | Doporučujeme: www stránky zdarma www stránky | administrace webu